Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dalmatini k adopci od majitelů

Potřebujete pomoci s umístěním Vašeho dalmatina či jeho křížence? Stačí mi napsat na email (do předmětu napsat "dalmatin") něco o zvířátku, místo bydliště, kontakt, fotku a Váš mazlík bude tady :-)
                                                                         

Dobry den,
dlouho jsem zvažovala, zda se k tomuto kroku odhodlat, ale bohužel musíme z vážných zdravotních důvodů.

Rádi bychom darovali šťeňátko dalmatina ve věku necelých 6 měsíců, má veškerá očkování.
Žije v domě i na zahradě, základní hygienické návyky již samozřejmě zvládá, i povely. Je to velice učenlivý pejsek, který má každého rád a má moc rád společnost. Pejska jsme pořídili k dětem, takže je zvyklý na dětičky. Bohužel důvodů proč se ho musíme vzdát je více. Např. můj syn autista si s ním nějak přestal rozumět, staršímu synovi se zhoršila jeho alergie a u mě se objevila, další věcí je i to, že se budeme stěhovat.
Byla bych moc ráda, kdyby se pro našeho pejska našel hezký domov s milujícími lidičkami... Pejsek je nyní u Kolína.
Kontakt: martina.klocko@seznam.cz
 
 
 
 
 

S těžkým srdcem hledám nový domov pro mladou fenku dalmatina bez PP. Jen do výborných podmínek, žádnému množiteli nebo někomu obdobnému!!! Nejlépe do rodiny s dětmi, miluje jejich společnost. Je vychovaná, hodná, nekonfliktní, zvyklá na kočky, psi i koně. Je stará 1,5roku, naučená základním povelům, zdravá, slyšící.
Bohužel se u mého syna projevila akutní alergie a nemůžeme mít doma žádné zvíře se srstí. Více informací po emailu
sarka.dittrichova@email.cz
 
magic-alexis.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
magic.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

  
 Dalmatin Spajky hledá nový domov
 
Pes 3-5 let. Měl záludné chování, byl zákeřný a dokázal kousnout. Byl držen celou dobu na řetězu. Řetězový obojek měl zařezaný 2 cm do masa na krku. Při sundavání byl bezproblémový. Nechal se i v klidu ošetřit. Věřím, že jeho nejisté chování podle mého názoru způsoboval hlavně alkohol a návykové látky často užívané poslední dobou jejich majiteli. Přesto ale potřebuje zkušeného pejskaře.

Více informací

 

 artus.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
artusek.jpg