Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kříženci dalmatinů 

Sněhurka

Není k nové adopci (Znám majitel). Prozatím v odčasné péči.

nejspíše kříženec dalmatina, asi 8 let stará fena, v kohoutku cca 55 cm, dobrý zdravotní stav
 

Jimlín u Loun

Mazlík

je střední kříženec dalmatina, pes, asi 3 roky starý, 45 cm. Mazlík již byl jednou v našem útulku, majitel ho nechal růst jako dříví v lese a Mazlíkovi neukázal jeho místo ve smečce. Pak to vyřešil tím nejpohodlnějším způsobem a místo výchovy se ho zbavil. Mazlík se v útulku rychle zklidnil, když pochopil, že si nebude poroučet a adoptoval si ho pán, u kterého byl naprosto bezproblémovým společníkem. Bohužel mu jeho adoptivní majitel zemřel, a tak se vrátil zpět. Je to temperamentní a mírně dominantní pes. Je zvyklý v bytě, ale rozhodně bude spokojený i v domku se zahrádkou. S ostatními psy se snáší docela dobře. Ve vztahu k lidem si zpočátku snaží vytvořit vedoucí pozici, ale po rázném upozornění, že tak to nebude fungovat, se podřídí a je opravdový mazel. Nedoporučujeme k dětem. Dnes je Mazlík po kastraci a dostává Bachovy květové esence, míchané jemu na míru. Povahově se velice zklidnil, dominance je značně potlačena.

Kralupy nad Vltavou

 

http://zlin.cz/wcd/photos/utulek/psi/tedy.jpg

Tedy, pes, 10 let


Plemeno: kříženec dalmatina
Stáří: narozen asi v r.2002
V útulku od: 29.8.2006
Povaha: velmi temperamentní pes, má rád lidi a vycházky, je hodně umazlený, někdy si zavrčí, ale v jeho případě to není projev agresivity, raději by neměl jít do rodiny s malými dětmi.Zlín

http://zlin.cz/wcd/photos/utulek/psi/tobi.jpg

Tobi, pes, 8 let


Plemeno: kříženec dalmatina
Stáří: narozen 11.4.2004
V útulku od: 8.3.2007
Povaha: temperamentní psík, který miluje pohyb a společnost lidí, vyrůstal v bytě s rodinou, avšak vzhledem k jeho specifické povaze byl vrácen do útulku, nehodí se k dětem, ale uvítal by člověka, který by dokázal vybít jeho energii a taky, aby mu dal základy výchovy.


Zlín